Fri fragt ved køb over 799,- | Hurtig levering: Bestil inden kl. 17 på alle hverdage og vi sender samme dag!

E-voks

Gå til hovedindhold »

Shop efter brand Vis alle

Du er her:

ghd Oval Dressing Brush

Leveringstid: 1-2 arbejdsdage

Vejl. udsalgspris 209,00 kr

Din pris 188,00 kr

ghd Oval Dressing Brush er en klassisk friseringsbørste lavet med naturligt børstehår. Børsten er ideel til af afslutte det personlige look!

Brug eksempelvis ghd Oval Dressing Brushtil at 'børste' de sidste, fine fimrehår på plads med, eller til at renfrisere en en toupering.
Brand ghd hårbørster

Giv produktet karakterer *

  1 stjerne 2 stjerner 3 stjerner 4 stjerner 5 stjerner
Karakter

.Ed Hardy Føntørrer og Glattejern - FRIT VALG KUN 489 kr

Få de bedste tilbud!

KUNDESERVICE

89 93 87 88

Telefonen er åben:

Mandag: 9.00 - 16.30
Tirsdag: 9.00 - 16.30
Onsdag: 9.00 - 16.30
Torsdag: 9.00 - 16.30
Fredag: 9.00 - 16.30
Lørdag: Lukket
Søndag: Lukket

LÆS E-VOKS.DK MAGAZINE

E-VOKS.DK MAGAZINE
Sample Image

e-voks.dk
v/ dotminded.dk 
Roskildevej 16
2620 Albertslund

support@e-voks.dk
Telefon: (+45) 89 93 87 88

Søger du voks til håret?

Hos www.e-voks.dk finder du voks fra samtlige større voks mærker.

På www.e-voks.dk kan du købe eksklusiv voks til fantasi priser! Idéen bag e-voks.dk er at tilbyde et bredt udvalg af eksklusiv voks til stærkt nedsatte priser! Vi er lagerførende i samtlige voks produkter vi forhandler. Vi kan tilbyde voks fra mærkerne Sebastian Xtah, American Crew, D:fi OSIS+, ID Hair, HH Simonsen og Joico.

more+